Asayiş:
Alanya'da 14 yaşındaki kız baba şiddeti nedeniyle polise başvurdu
Alanya'da babasından şiddet gören 14 yaşındaki kız çocuğu Polise başvurdu.
 Olay dün Alanya'da yaşandı. İddiaya göre; Eve saat 20.30'da geldiği için öfkelenen baba, 14 yaşındaki kıza önce tokat attı, ardından şiddetin dozunu artırarak dövmeye devam etti. Boğazına bıçak dayadığı kızını evden atan baba, daha sonra kızını eve geri alarak şiddetini sürdürdü. Yüzü moraran ve gözü şişen kızı annesi hastaneye götürmek isteyince daha da öfkelenen baba Ö.C, karısına da şiddet uyguladı. 

POLİSE SIĞINDI

Babasının evden gitmesinden sonra karakola başvuran genç kız annesi ve kendisinin şiddet gördüğünü söyleyerek yardım istedi. Önce uzaklaştırma verilen dayakçı baba Ö.C, Cumhuriyet Savcısının talimatıyla akşam saatlerinde gözaltına alındı. Anne şikayetinden vazgeçerken, genç kız yaşadıklarını savcılıkta anlatarak yardım isteğini sürdürdü. Gözaltına alınan dayakçı baba yarın adliyeye sevk edilecek.

EMİNE BULUT OLMASIN

Uzaklaştırma kararı olmasına rağmen kızı ve karısının yaşadığı adrese giden dayakçı baba savcılık talimatıyla gözaltına alındı. Alanya Cumhuriyet Savcısı'nın kararı çocuğun korunması açısından önemli ve memnun edici olarak yorumlandı. Türkiye gündemine oturan Emine Bulut olayının ardından önleyici bu tür kararların önemi de bir kez ortaya çıktı. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Süs havuzunun fıskiyelerini çalan hırsız...
Antalya'da süs havuzundan 20 adet fıskiye çalan şahıs güvenlik kameralarından tespit edilerek yakalandı...

Haberi Oku