Asayiş:
Fuhuş baskını: 9 kadın ve 4 şüpheli yakalandı
Antalya'da "Fuhuşa Teşvik, Aracılık ve Yer Temin Etmek" suçlarına ilişkin yurtdışı bağlantılı şahıslar tarafından Antalya'ya getirilen yabancı uyruklu kadnlara fuhuş yaptırıldığı bilgisi üzerine Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri operasyon düzenledi.

Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince 24 Ekim günü şüpheliler tarafından kullanıldığı tespit edilen 5 ev ve 2 otoya eş zamanlı operasyon düzenlendi. Operasyon neticesinde; 5 Ukrayna, 1 Moldova, 1 Kırgızistan ve 2 Kazakistan uyruklu olmak üzere toplam 9 kadın tespit edildi, yabancı uyruklu kadınları fuhuş amaçlı pazarladığı ve yer temin ettikleri tespit edilen 4 şüpheli şahısta emniyet güçlerince yakalandı.

Şüphelilerden cep telefonu, çetele ve senet ile birlikte fuhuştan kazanıldığı değerlendirilen (950) TL., paraya el konuldu.

Yabancı uyruklu şahıslar haklarında gerekli işlemler yapılmak üzere Antalya İl Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edildi, şüpheli 4 şahıs ise haklarında yapılan işlemlerin ardından adliyeye sevk edildiler.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya'daki cezaevi firarisi yakalandı
Alanya'da hırsızlık ve resmi evrakta sahtecilik gibi 5 ayrı suçtan hakkında kesinleşmiş 3 yıl 3...

Haberi Oku