Bilim-Teknik:
İlber Ortaylı Alanya'ya geliyor
Bu yıl ikincisini düzenlenecek “II. INES Uluslararası Akademik Araştırmalar Kongresi” (INES-2017) ulusal ve uluslararası düzeyde çok sayıda bilim insanının katılımı ile 18-21 Ekim 2017 tarihleri arasında DTI University, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Alanya HEP Üniversitesi, Amasya Üniversitesi ve Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi işbirliği ile Alanya'da gerçekleştirilecek.

Kongrenin amacı, bilimsel çalışma, uygulama ve deneyimleri paylaşmak, farklı alanlarda çalışan bilim insanlarını bir araya getirerek, bilimsel ve sosyal etkileşimi sağlamak, bilim insanları arasında işbirliğini geliştirmek, yeni bakış açıları ve çalışma alanlarının oluşmasına katkı sağlamak.

Kongrede sunulan bildirilerin özetleri e-kitap olarak, kongrede sunulan bildirilerin tam metinleri ise isteğe bağlı olarak tam metinlerin basıldığı konge bildiri kitabında veya e-kitap bölümü olarak yayınlanacak. Ayrıca kongre kapsamında uluslararası iki karma sergi de düzenlenecek.

Alanya Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan II. INES Uluslararası Akademik Araştırmalar Kongresi’ne Prof. Dr. İlber Ortaylı, Prof. Dr. Hasan Bacanlı, Doç.Dr. Hasan Yılmaz, Doç.Dr. Skoda Miroslav, Prof. Dr. Nurettin Güz, Prof. Dr. Ahmet Kankal, Prof. Dr. Mehmet İpcioğlu, Doç. Dr. Erkan Göksu, Prof. Dr. Hüseyin Muşmal, Prof. Dr. Tolga Arcak, Prof. Dr. Ahmet Saban, Doç. Dr. Ali Ersoy, Prof. Dr. Emir Baki Denkbaş, Prof. Dr. Ali Kahraman, Prof. Dr. Osman Eroğul, Doç. Dr. Cevat Erişken, Prof. Dr. Himmet Hülur, Prof. Dr. Bünyamin Ayhan, Prof. Dr. Mehmet Engin Deniz, çok sayıda yazar ve davetli katılacak.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Bilişim sektörünün kalbi Antalya’da atmaya...
Türkiye’nin en büyük Telekomünikasyon Fuarı ve Bilişim Zirvesi Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım...

Haberi Oku