Bölge:
ANTALYA DEV MİTİNGE HAZIR

 15 Temmuzdaki darbe girişiminin ardından her gün yüzlerce vatandaşın nöbet tuttuğu Cumhuriyet Meydanı’nda 7 Ağustos Pazar günü demokrasi şöleni yaşanacak. Gazipaşa’dan Kaş’a Antalya’nın dört bir yanından 19 ilçeden demokrasi sevdalıları Cumhuriyet Meydanı’nda akın edip “Darbeye Hayır” diyecek.

Meydan tarih yazacak

Her yaştan ve siyasi görüşten on binlerce Antalyalının, mesai bitiminin ardından sabahın ilk ışıklarına kadar ellerinde Türk Bayrakları ile buluştuğu ve adeta demokrasi nöbetlerinin simgesi haline gelen Cumhuriyet Meydanı, Pazar günü de büyük bir coşkuya ev sahipliği yapacak. Meydanı dolduracak Milli İrade bekçileri bir kez daha FETÖ terör örgütüne tepki gösterip birlik ve beraberliğin en güzel örneğini gösterecek. Meydana kurulan dev ekranlarda ile de vatandaşlar İstanbul Yenikapı’da düzenlenecek Demokrasi ve Şehitler Mitingi’ni canlı izleyebilecek.

Ücretsiz ulaşım desteği

Darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz gecesinden itibaren hizmet birimleri ve personeli ile adeta seferber olan Antalya Büyükşehir Belediyesi, demokrasi nöbetinin son gününde de vatandaşlara ücretsiz ulaşım desteği sağlayacak. Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı siyah plakalı kırmızı otobüsleri ile Antray 7 Ağustos Pazar günü saat 05.40’dan Pazartesi günü saat 05.40’a kadar ücretsiz olarak ulaşım hizmeti verecek.

banner111
Anahtar Kelimeler
Miting

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Bu da korona indirimi
Antalya’da yeni açılan iş yerinin indirim kampanyasını duyan vatandaşlar, izdiham oluşturarak mesafe...

Haberi Oku