Bölge:
Büyükşehir Manavgat'ta hız kesmiyor

 Büyükşehir Belediye Manavgat Koordinasyon Merkezi Manavgat’ta alt yapı ve üst yapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Manavgat Koordinatörlüğü merkeze uzak mahallelerde de bir yandan yıllardır hasret kalınan hizmetleri hayata geçirirken diğer yandan da yardıma ihtiyaç duyan vatandaşların zor günlerinde yanlarında oluyor. 

MEZARLIKLARA DÜZENLEME
Manavgat ve mahallelerde bulunan 355 mezarlığın iyileştirilmesine ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara başlandı. Büyükşehir Belediyesi alt yapı ve üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürürken ecdadımızı da unutmayarak mezarlıkların çevre düzenlenmesi, yürüyüş yolu, şadırvan ve namazgah yapıyor. 
YAYLAALAN GRUP YOLU TAMAMLANDI
Ayrıca Manavgat’ta 32 kilometrelik Yaylaalan grup yolunun asfalt çalışmasını tamamlandı. Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı ekipleri Manavgat’ın Yaylaalan Mahallesi ile İbradı ilçesi sınırındaki Ürünlü Mahallesini bağlayan 32 kilometrelik grup yolunu yenileyerek hizmete açtı.
GÜZEL BİR MANAVGAT İÇİN 
Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatördü İbrahim Büküş yaptığı açıklamada, “Büyükşehir Belediyesi olarak halkımızın yararına olan her hizmette, her zaman olduğumuzu zaten söylüyoruz. Görevimizin sonuna kadar bir derde nasıl çare oluruz onun bilinciyle ve sevdasıyla çalışıyoruz. Her şey güzel bir Manavgat için” diye konuştu.

banner111
Anahtar Kelimeler
Manavgat

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

14 yaşındaki genç motosiklet kazasında öldü

Haberi Oku