Eğitim:
Akıl Küpü Kurucularından teşekkür: Çok güzel ağırlandık
Akıl Küpü Kreş ve Gündüz  Bakımevi öğretmenleri ve öğrencileri dün başlattıkları yardım kampanyasıyla toplanan kitap ve giysi yardımlarını kardeş okul olarak seçtikleri Tırılar İlkokulu’na gerçekleştirdikleri ziyaret ile takdim ettiler.

Tırılar'da muhteşem bir kampanya gerçekleştiren Akıl Küpü Kurucuları Nuray Okşar ve Dilek Okşar teşekkür ettiler. Öğrencilerin ve kendilerinin çok güzel ağırlandığının altını çizen Nuray Okşar, "Akıl küpü ailesi olarak bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attık. Projemizde her bir detayı düşünüp, kusursuz ev sahipliği yapan Tırılar İlk ve Ortaokul Müdürü Sayın İsmail Zengin'e ve eşi Fatma Uğur Zengin'e çok teşekkür ederiz." şeklinde konuştu. 

Tırılar Okul Müdürü İsmail Zengin tarafından Nuray Okşar ve Dilek Okşar'a günün anısına özel teşekkür plaketi verildi.

PROJE KAPSAMINDA NELER YAPILDI?

Tırılar İlkokulu’nun Pedallı Kütüphane projesine topladıkları kitaplar ile destek veren minikler, kendi elleri ile kitapları raflara yerleştirdiler. Gezici bir mini kütüphane olan Pedallı Kütüphane henüz okuma çağında olmamalarına rağmen miniklerin ilgisini de çekmeyi başardı.

Ziyaret esnasında oldukça heyecanlı ve mutlu oldukları gözlemlenen minikler akranları ile oldukça eğlenceli vakit geçirirken, abi ve ablalarının da ilgi ve sevgisiyle karşılandılar. Etkinlik çerçevesinde Cüceler Mağarası gezisi yapıldı, kardeş okul idaresi tarafından hazırlanan kardeşlik pastası kesildi ve oyunlar oynandı. Ziyareti gerçekleştiren kurucular ve öğretmenler karşılaştıkları atmosferden memnun kaldıklarını, bu gibi sosyal dayanışma içerikli faaliyetlerle imkanlar el verdikçe gündeme gelmek istediklerini ifade ettiler.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

ALKÜ’lü öğrencilerden TÜBİTAK başarısı
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Öğrencileri TÜBİTAK 2241-Özel Sektöre Yönelik Lisans Bitirme...

Haberi Oku