Eğitim:
Alanya Lisesi mezunları dernek kuruyor
Alanya Lisesi’nin yeni müdürü Mevlüt Uysal’ı ziyaret eden Alanya’nın sevilen ismi Oğuz Korum, Alanya Lisesi mezunlarının dernek kuracağını söyledi.

Alanya’nın sevilen simalarından Tarih Öğretmeni Oğuz Korum ve arkadaşları, Alanya Lisesi’ni ziyaret ettiler. Alanya Lisesi’nin yeni müdürü Mevlüt Uysal’ı ziyaret eden Korum, ve arkadaşları okul önünde bir de fotoğraf çekindiler.
Korum ziyaretle ilgili konuşarak, “Bugün mezun olduğum, ardından 30 yıl tarih öğretmeni olarak görev yaptığım Alanya Lisesi’ndeydik. Alanya Lisesi’ne müdür olarak atanan Sayın Mevlüt Uysal’a hayırlı olsun dedik. Bu ekip tarihi çınar Alanya Lisesi için oluşturulacak. Alanya Lisesi Mezunları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği oluşumuna talip. Bu oluşum bu ekiple konuşuldu ve yola çıkıldı. Hayırlı olsun, Allah utandırmasın. Evet, Alanya Lisesi önce ortaokul, 1947’den günümüze bir ekol, bir yuva. Binlerce mezunu olan tarihi bir lisemiz. Gönülleri birleşen Alanya Liselilere hep selam ola. Uzaklarda dertleşen Alanya Liselilere sevgiler. Değerli Alanya Liseliler, Değerli mezunlar sizleri gelişmelerle ilgili olarak önümüzdeki süreçte bilgilendireceğiz. Bizler mezunlar olarak yola çıktık. Hayırlara vesile ola.” ifadelerini kullandı. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya'da çevreci öğrencilerden anlamlı...
Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü çevre kirliliğine karşı farkındalık oluşturmak için Hıdrellez...

Haberi Oku