Eğitim:
ALKÜ'DEN DEV KONFERANS

 ALKÜ ve GIMAC işbirliğinde Alanya’da düzenlenmesi planlanan 8. Küresel İslami Pazarlama Konferansı’nın ön görüşmesi Rektörlük binasında yapıldı. Konu ile ilgili detayların görüşüldüğü ziyarete, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Fatih Gültekin ile Prof. Dr. Hasan Güneş de eşlik etti.

3-5 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan konferans, uluslararası düzeyde yapılarak birçok ülkeden katılımcıya ev sahipliği yapacak. Daha önce Fas, Malezya, Mısır, Dubai gibi ülkelerde  düzenlenen Küresel İslami Pazarlama Konferansı’na ortalama 150-200 katılımcı bekleniyor. Katılımcıların aileleri de hesaba katıldığında büyük bir kitle Alanya'da ağırlanmış olacak ve böylece Alanya turizmi ve tanıtımına da katkıda bulunulmuş olacak.
Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Arapça dillerinde düzenlenecek Konferansta; İslami Finans, İslami Pazarlama, İslami Ahlak, Helal Gıdalar, Helal Kozmetik ve Giyim gibi konular ele alınacak.
Konu ile ilgili memnuniyetini dile getiren Rektör Pınarbaşı, Alanya’nın bu tür organizasyonlar ile bir bilim ve kültür şehri olacağını belirterek, “Uluslararası düzeyde yapılacak konferans, panel ve çeşitli etkinlikler ile hem üniversitemizi hem de Alanya ismini tüm dünyada layığı ile duyurmak istiyoruz.” diye konuştu.  Rektör Pınarbaşı bu tür konferansların daha farklı ulusal ve uluslararası kurumlar ile ALKÜ işbirliğinde yapılmaya devam edeceğini ifade etti. 

banner111
Anahtar Kelimeler
Alkü

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya HEP'ten Duyuru
ERASMUS+ ÖĞRENİM ve STAJ HAREKETLİLİĞİ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLAYACAKTIR

Haberi Oku