Eğitim:
ALKÜ'den Serik Belediye personeline eğitim
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) İlk Yardım Eğitim Merkezi, Antalya Serik Belediyesi personeline İlk Yardım Güncelleme Eğitimi verdi.

ALKÜ İlk Yardım Eğitim Merkezi tarafından Serik Belediye personeline değişen ilk yardım yönetmeliği hakkında İlk Yardım Güncelleme Eğitimi verildi. 8 saat süren teorik ve uygulamalı eğitimlerin sonunda kursa katılan belediye personeli verilen eğitimi başarıyla tamamladı. Serik Belediyesi personeline ayrıca Otomatik Eksternal Defibrilatör (OED) eğitimleri de verildi.

ALKÜ ile Serik Belediyesi arasında güzel bir iş birliğinin yürütüldüğünü ifade eden ALKÜ İlk Yardım Merkezi Müdürü Öğr. Gör. Hamiyet Eciroğlu, “İş sağlığı ve güvenliği konusunda hassasiyet gösteren Serik Belediyesi’nde önümüzdeki haftalarda az tehlikeli, tehlikeli ve çok tehlikeli meslek gruplarında görev alan toplam 42 personele daha eğitim vereceğiz. Bu gruplara toplamda 16 saatlik teorik ve uygulamalı Temel ilk Yardım Eğitimi verilecektir. Başarıyla yürütülen iş birliğinden ve misafirperverliklerinden dolayı Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan ve ilgili tüm personellere teşekkür ederim” diye konuştu. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Koronavirüs bile bu kadar kötü olamaz
Korona virüs ile mücadele kapsamında evlerinde uzaktan eğitim alan öğrencilerin başı siber sapıklarla...

Haberi Oku