Eğitim:
ALTSO öğrencileri bu yılda unutmadı

 ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er’in katıldığı etkinlikte ALTSO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Bacaksızoğlu ile ALTSO Meclis Üyesi Mustafa Durusoy’da yer aldı.

Alanya Milli Eğitim Müdürlüğü’nce belirlenen Alara Şevket Demirel, Demirtaş Nihal Demirel ile Demirtaş İmam Hatip İlk ve ortaokullarındaki çocuklara Alanyaspor’un renklerini taşıyan eşofmanların ve tişörtlerin dağıtımı esnasında duygulu anlar yaşandı.

ŞAHİN: “703 ÖĞRENCİMİZE YARDIMDA BULUNDUK”
Kıyafetler ile birlikte basketbol, voleybol ve futbol toplarını da çocuklara dağıtan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “Oda olarak sadece iş dünyasına hizmet etmiyoruz. Alanya’mızın sosyal, kültürel ve diğer alanlardaki her ihtiyacına elimizden geldiği ölçüde katkı yapmaya çalışıyoruz. Kendimizi yetiştiğimiz, büyüdüğümüz bu güzel şehre borçlu hissediyoruz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın da başarılı olması ve önce memleketlerine sonra ülkelerine hayırlı fertler olmasını temenni ediyoruz. Biz bu okulları belirlerken Milli Eğitim Müdürlüğü’müzün görüşlerini dikkate aldık. Sağolsunlar bu yıl bu yavrularımıza sıra geldi. Rabbim 3 Okulda 703 çocuğumuzu sevindirmeyi nasip etti bize. İnşallah geçmişte olduğu gibi gelecek yıllarda da Alanya’mızın değişik mahalle ve köylerindeki ihtiyaç sahibi köylerimize ulaşacağız” dedi.

ER’DEN ALTSO’YA TEŞEKKÜR
ALTSO’nun eğitim için her türlü desteği gösterdiğini ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, Başkan Şahin’e yaptığı katkılardan dolayı teşekkür etti. Bu tür desteklerin öğrencileri çok mutlu ettiğine değinen Er, “Öğrencilerimizin gözlerindeki mutluluk her şeye bedel. Ben ALTSO Başkanımıza, yönetimine ve ekibine bu önemli desteklerden dolayı, çocuklarımızı mutlu etmelerinden dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

banner111
Anahtar Kelimeler
Altso

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

ALKÜ'nün o projesine 1 milyon hibe
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversite’sinin (ALKÜ) Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’na (BAKA) sunduğu 1 milyon...

Haberi Oku