Eğitim:
Arar'dan çifte eğitim
Kariyeri boyunca LC Waikiki, Defacto ve Boyner Holding gibi firmalarda görev alan eğitmen Burcu Erman Arar, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nda 5 gün arayla 2 farklı seminerde eğitim verecek. 

BEDEN DİLİ VE BİREYSEL İMAJ YÖNETİMİ
‘Beden Dili ve Bireysel İmaj Yönetimi’ başlıklı seminer 6 Nisan Cumartesi günü saat 10.00’da ALTSO’nun seminer salonunda yapılacak. ‘Amaç insanları değiştirmek değil, kim olduklarını kıyafetleriyle anlatma fırsatı vermektir’ metaforundan yola çıkan eğitmen Burcu Erman Arar, 14 yıllık profesyonel hayatından derlediği bu eğitimde, iş görüşmeleri, satış toplantıları ya da sosyal yaşamda doğru bir imaj oluşturmayı ve beden dilini doğru okumayı anlatacak. 

PROFESYONEL SATIŞ TEKNİKLERİ
‘Profesyonel Satış Teknikleri’ eğitimi ise 11 Nisan Perşembe günü saat 20.00’da yapılacak. “Her işletmenin, birimin, yöneticinin, personelin ve hatta üretim makine ve araçlarının dahi ortak amacı ‘SATIŞ’ yapmaktır” diyen Burcu Erman Arar, “Satış eğitiminde ikna ve manipülasyon sanatlarını öğretmekle birlikte, doğru pazarlama ve sunum teknikleri ile kolay ve güvenilir satış yapmanın yolunu göstermeye çalışacağım” dedi.
banner111
Anahtar Kelimeler
Eğitim

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya HEP Üniversitesi'nde, Bilgisayar...
Akdeniz'in dünyaya açılan kapısı Alanya HEP Üniversitesi'nde, Bilgisayar Mühendisliği Bölümü...

Haberi Oku