Eğitim:
Bahçeşehir'den Cumhuriyet Kahvaltısı

 Cumhuriyet Bayramı haftası olması nedeniyle CUMHURİYET KAHVALTISI olarak gerçekleşen kahvaltıya katılım yoğun oldu. Bahçeşehir Alanya Okulları öğretmenleri,velileri ve tüm çalışan personel tam kadro kahvaltı bulundular.

Bünyesinde 16 ayrı ülkeden öğrenci bulunan Bahçeşehir Alanya Okullarında, Okul Müdürü Metin Altun’un açılış konuşması 3 ayrı dile çevrildi. Okul Aile Birliği başkan ve üyelerinin de hoşgeldiniz konuşmasının ardından etkinlikler başladı. Okul kurucusu Sayın Burcu Haboğlu Baba ve Sayın Cihan Baba okul bahçesine giriş yaptıktan sonra masalarda oturan veli ve öğretmenleri selamladılar.

Kahvaltı, lise korosunun sahneye çıkması vedans gösterisiyle devam etti. Ardından Afrika dans grubu ve Türk Folklör ekibinin gösterileri yer aldı. Gösteri sonrasında 10’uncu Yıl Marşı tüm veli veöğrencilerincoşkulu katılımıyla hep birlikte söylendi. 

Beden Eğitimi öğretmenlerinin hazırladıkları birbirinden eğlenceli oyunlarla sona eren bahçe kahvaltısında hem büyükler hemde küçükler şenlik havasında bir gün yaşamış oldular.
banner111
Anahtar Kelimeler
Kahvaltı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

ALKÜ Çocuk Yaz Kampı başladı
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Türkçe ve Yabancı Dil Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (ALKÜ-TÖMER)...

Haberi Oku