Eğitim:
Er'den tatil ödevi: Anne baba ödevini yaptın mı?
Velilere seslenen Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er,
"15 Kasım 2019 Cuma günü itibariyle ilk ara tatile girmiş bulunmaktayız. Eğitim öğretim sürecinde Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından öğrencilerimize verilen tatiller onların dinlemeleri, yoğun tempoları içinde sizlerle kaliteli vakit geçirmeleri ve motivasyonlarını güçlendirmeleri açısından çok verimli olacaktır.

Bizlerde bu anlamda Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Alanya Rehberlik ve Araştırma Merkezi Rehber Öğretmenleri tarafından hazırlanan Anne Baba ödevi çalışmalarını çok beğendik. Okulumuz ve Alanya Rehberlik Araştırma Merkezi işbirliğiyle tatilde sizlere ilettiğimiz plandaki çalışmaları çocuklarınızla birlikte yapmanızı rica ediyoruz. Yaptığınız bu etkinlikleri ise fotoğraflayarak #ödevimiyaptım etiketiyle instagramda paylaşmanızı rica ediyoruz.

Değerli Velilerimiz, Unutmayınız ki her tatil çocuklarınız ile vakit geçirmeniz ve paylaşımlarınızı güçlendirmeniz için büyük bir fırsattır. Sloganımız BU TATİLDE ÖDEV YAPMA SIRASI SİZDE ÖDEVLER OKULA DÖNDÜĞÜMÜZDE ÖĞRENCİLERİMİZ TARAFINDAN KONTROL EDİLECEKTİR.

Fotoğraflarımızı paylaşmayı unutmayalım, bu güzel çalışmaya hep birlikte örnek aileler olarak destek verelim. Keyifli tatiller diliyoruz" dedi. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya’da ödüllü online satranç turnuvası...
Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından online olarak ödüllü satranç turnuvası düzenlenecek....

Haberi Oku