Eğitim:
İnönü İlkokulu Almanya'dan döndü

 Okul Müdürü Ahmet Yaman proje çalışması ile ilgili şu bilgileri verdi:

"İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin ER başkanlığında 18 Kasım 2016 ile 25 Kasım 2016 tarihleri arasında Almanya ErfurtBadLangelsalza şehrinde proje ortağımız okulda katılımcı her ülkeden (Türkiye, Almanya, Polonya, Çek Cumhuriyeti) dörder öğretmen ve dörder öğrenci ile bir hafta çalışmalarımızı sürdürdük.
Çalışmalarımız içinde,
Alanya’mızla ilgili görsellerimizi sunduk ve Alanya’mızı tanıttık.
Okulumuzun yapmış olduğu eğitim ve öğretim faaliyetleri ile ilgili etkinliklerin görsellerini sunduk.
Dezavantajlı çocukların topluma kazandırılabilmeleri ile ilgili olarak görüşlerimizi içeren sunularımızı sunduk.
Alanya’dan götürmüş olduğumuz Alanya’yı tanıtıcı broşürleri, kitapları, Alanya tanıtım CD’sini ve Alanya Belediyemizin ve Ticaret odamızın hazırlamış olduğu broşür ve yayınları BadLangelsalza Belediye Başkanına, Almanya, Çek Cumhuriyeti ve Polonya’dan gelen proje ortaklarına sunduk. Ülkemizi ve Alanya’mızı en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık.  
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Er de Proje toplantısında yaptığı konuşmada, bu tür Avrupa Birliği projelerini desteklediğini, bu projeler kapsamında ülkelerin insanlarının birbirlerini ve kültürlerini tanıdıklarını, bu projelerle dostluk köprülerinin kurulduğunu, öğretmen ve öğrencilerimizin Avrupa Birliği Projeleri ile ufuklarının daha da açıldığını, gittikleri ülkelerdeki eğitim sistemini inceleme fırsatı bulduklarını ve kendilerinin kişisel gelişimlerine katkı sağladığını söyledi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, Projenin hazırlanmasındaki gayretlerinden dolayı İnönü İlkokulu Müdürü Ahmet Yaman’a ve ekibine teşekkür etti.

banner111
Anahtar Kelimeler
İnönü İlkokulu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Öğrenciler bu habere dikkat!
Alanya'nın gözde okullarından Türkler Güzel Sanatlar Lisesi için ön kayıtlar 26 Haziran'da sona...

Haberi Oku