Eğitim:
Öğrenciler sertifikalarını aldılar
Alanya Belediyesi Tiyatro Müdürlüğü’ne bağlı Emine Hacıkura Kütüphanesi’nde 8-12 yaş grubu öğrencilere ücretsiz bilgisayar kursu düzenlendi. 12 Haziran’da başlayan kursta öğrencilere temel bilgisayar kullanımı ve internet güvenliği anlatıldı. Kursa katılan öğrenciler bugün kütüphanede düzenlenen törenle sertifikalarını aldılar. Törene Alanya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yenialp, Tiyatro Müdürü Hüseyin Çinal, öğrenciler ve aileleri katıldılar.

158 ÖĞRENCİ ÜCRETSİZ BİLGİSAYAR KURSUNDAN YARARLANDI

Öğrencilerin bilgisayarı ve interneti daha güvenli ve etkin bir şekilde kullanabilmeleri için Alanya Belediyesi olarak belirli aralıklarla ücretsiz kurslar düzenlediklerini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yenialp; “Okulların tatil olmasıyla birlikte ilk kursumuz 12 Haziran’da başladı. Bu grubumuzda 35 öğrencimiz bilgisayar kursunu başarı ile tamamladı. Alanya Belediyesi ve Halk Eğitim iş birliğiyle bugüne kadar 158 öğrencimize temel bilgisayar eğitimi verildi. Kursa katılan öğrencilerimizi tebrik eder, başarılar dilerim.” dedi.

Öğrencilere sertifikalarını Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yenialp, Tiyatro Müdürü Hüseyin Çinal ve Kütüphane Müdürü Nermin Günebakan takdim etti.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya polisinden öğrencilere kitap seti
Alanya Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ekipleri tarafından Şehit Coşkun Nazilli İlkokulunda öğrencilere...

Haberi Oku