Eğitim:
OKULLAR EĞİTİME HAZIR
Kent genelinde sürdürülen çalışmalarda Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından oluşturulan ekipler ilçe genelindeki ilkokul, ortaokul ve liselerin bahçeleri yıkanıyor. Süpürgeli araçlarında kullanıldığı temizlik çalışmaları ile öğrencilerin yeni eğitim öğretim yılına temiz bir ortamda girmesi hedefleniyor.

Merkez ve kırsalda bulunan okullarda çalışmalarını sürdüren Temizlik İşleri Ekipleri, Dimçayı Müminler Okulu, Değirmendere Okulu, Oba Hasan Atıcı Okulu, Mahmutlar 50.yıl İlkokulu, Gönül Kemal Reisoğlu, Bilgi Bulut, Akdam, Öztaş İlkokulu, Alaattin Keykubat Okulu, Esen Tepe, Okurcalar Hayriye Cömertoğlu Okulu, Elikesik, Kemal Atlı, Alaattinoğlu Sağlık Lisesi, Payallar Büyükyer İlkokulu ve Konaklı Mahallesi’nde Gazi İlkokulu'nda temizlik çalışmalarını tamamladı. Çalışmalar okullar açılıncaya kadar sürdürülecek.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, eğitim ve öğretime katkı noktasında tüm okul idareleri ile görüş alışverişinde bulunduklarını belirterek, öğrencilerin fiziki ve sosyal donatılarının eksiksiz olduğu okullarda eğitim öğretim görmelerini sağlamak için katkılarını sürdürdüklerini söyledi. Başkan Yücel, ”Öğrencilerimizin yeni eğitim ve öğretim yılına temiz bir alanda başlaması için okul bahçelerinde temizlik çalışması yapıyoruz. Temizlik çalışmaları okullar açılıncaya kadar devam edecek” dedi.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Antalya’nın ilk ve tek ücretsiz teknik koleji
Antalya OSB’yi ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er, Başkan Ali Bahar ile birlikte modernizasyon...

Haberi Oku