Eğitim:
Şahin'e öğrencilerden teşekkür

 Geçtiğimiz günlerde toplam 90 hafız adayının katıldığı geziye sponsor olan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, “Oda olarak sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veriyoruz. Özellikle gençlerimiz ve çocuklarımız bizim için çok önemli. Onların başarısı için çalışmak mutluluk verici” dedi.

Bugün yanlarında Alanya Merkez Erkek Kuran Kursu Öğreticisi Aykut Gök ile birlikte ALTSO Başkanı Mehmet Şahin’e teşekkür ziyaretinde bulunan hafız adayı gençler de yaptıkları açıklamada bu tip gezilerin ufuklarını açtığı gibi moral de verdiğini söylediler. Yanlarında getirdikleri ve Kapadokya’dan aldığı bir hatıra tabağı da günün anlam ve önemine binaen Başkan Şahin’e takdim eden Kurs Öğreticisi Aykut Gök, Başkan Şahin’in geçtiğimiz günlerde de ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet yardımı yaptığını hatırlatarak, “Başkanımıza minnettarız. Bizi hiçbir zaman eli boş göndermiyor. Örnek çalışmalara imza atıyor” dedi.

“Geleceğimizin teminatı olan gençliğimizin her zaman yanında olacağız” diyen Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin da oda yönetimi olarak iş dünyasının önünü açacak projelere olduğu kadar, sosyal sorumluluk projelerine de önem vermeye gayret ettiklerini söyledi. Şahin öğrencilerin getirdiği ve Kapadokya’ya özgü tabağı alırken de duygulu anlar yaşadı. Şahin, “Öğrencilerimizin mutluluğu bizim mutluluğumuz. Sağolsunlar orada beni de unutmamışlar. Bu hediye benim için çok anlamlı. Kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

banner111
Anahtar Kelimeler
Mehmet şahin

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

ALTSO'dan bilgilendirme semineri
Antalya Ticaret İl Müdürlüğü ile ALTSO işbirliğinde 'İkinci El Motorlu Kara Taşıtları'nın...

Haberi Oku