Eğitim:
ŞAHİN: HEDEFİMİZ 50 BİN SERTİFİKA
ALTSO Akademi’nin 2015 Yılı 2. Dönem Kişisel Gelişim Seminerleri’nin açılış konuşmasını gerçekleştiren ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, göreve başladıkları günden bu yana 20 bin eğitim sertifikası verdiklerini söyledi. Başkan Şahin, “Hedefimiz görev süremiz boyuncu 50 bin eğitim sertifikası” dedi.

“DOĞAN CÜCELOĞLU DA SEMİNERE GELECEK”

ALTSO Akademi’nin 2015 Yılı 2. Dönem Kişisel Gelişim Seminerleri kapsamında 12 seminer düzenleyeceklerini ifade eden Başkan Şahin, ünlü psikolog Doğan Cüceloğlu’nun da ALTSO’da seminer vereceğini dile getirdi. Başkan Şahin ayrıca ALTSO Yönetim Kurulu’nun eğitim çalışmaları konusunda da bilgiler aktardı.

 “İKNA MI, ZORLAMA MI?”

Başkan Şahin’in konuşmasının ardından seminere geçildi.  Konuşmacı Ayhan Okay, İkna mı, Zorlama mı? İkna etmek için nelere ihtiyacımız var? İknanın boyutları? İknayı zorlaştıran etkenler? konularına değildi.

Kişinin tutum veya davranışlarını zorlama olmaksızın etkilemeyi hedefleyen iletişim sürecine ikna dendiğini aktaran Okay, kişinin tutum veya davranışlarını baskı altında tutarak veya zora başvurarak etkilemeye çalışmaya ise zorlama denildiğini söyledi.

ALTSO Akademi’nin 2015 Yılı 2. Dönem Kişisel Gelişim Seminerleri 17 Ekim Cumartesi günü ALTSO Konferans Salonu’nda Ümit Öncel’in vereceği ‘Sosyal Medya ve Kullanıcı Odaklı Pazarlama’ semineriyle devam edecektir.

ALTSO Akademi’nin eğitim faaliyetlerine www.altso.org.tr ile www.altsoakademi.com adreslerinden de ayrıntılı bir şekilde ulaşılabilmektedir.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

Öğrenciler için nakil ve geçiş işlemleri...
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi/özel eğitim kurumlarında öğrenciler için isteğe bağlı nakil...

Haberi Oku