Eğitim:
Ünlü iş adamı Alanya'ya geliyor
Öğrencilerin akademik ve sosyal gelişiminin yanında, iş hayatında başarılı olmaları için kişisel gelişimlerine de oldukça önem veren Alanya HEP Üniversitesi bu kez akademisyen, iş adamı, algı ve hikaye stratejisti, besteci, yazar, yoga eğitmeni, yönetici ve yelkenci gibi bir çok sıfatıyla adından sıkça söz ettiren Semih Yalman ile bir söyleşi düzenliyor.

Yıllardır yaptığı işlerle oldukça başarılı anılan Semih Yalman, öğrenciler ve Alanya halkıyla buluşmak için 11 Eylül 2017 tarihinde saat 14.00’te Alanya HEP Üniversitesi’nde olacak. Tüm Alanya davetlidir.

Semih Yalman Kimdir?

Harvard, Emerson ve Hacettepe Üniversiteleri’nden mezun olan ve 3 dil konuşan Semih Yalman, gençlerin hayallerini dinleyerek onlar ve hayalleri arasında köprü olan dünyada tek ve ilk sosyal girişim platformu Dreams Talk’un kurucusudur.

Algı stratejisi kurgusu, gayrı maddi varlık yönetimi, marka değeri oluşumu ve soft power konularında birçok kuruma danışmanlık veren Yalman; algı, marka, bireysel inovasyon ve hayal gücü gelişimi /yönetimi konularında Türkiye ve Dünyada farklı üniversitelerde lisans ve lisansüstü seviyede dersler veren Yalman aynı zamanda algı yönetimi danışmanlığı yapmaktadır.

2016 yılında çıkardığı “Hayal Et Ki Ol” kitabıyla beraber 15 kitap ve 10 müzik albümü olan Yalman aynı zamanda Campaign, Harvard Business Review dergilerinde köşe yazmaktadır.

banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

AHEP'te isim değişikliği
Bazı yükseköğretim kurumlarına bağlı olarak fakülte kurulması ve kapatılması ile adlarının değiştirilmesi...

Haberi Oku