Ekonomi:
Alanyalı emlakçıdan İstanbul'da şık açılış
Tanınmış iş adamlarından RestProperty Emlak sahibi Nihat Tufan ve ortağı Cansın Albayrak İstanbul Ticaret Merkezi'nde ResProperty Emlak Danışmanlık Ofisi açtı. Ofisin açılış kurdelesini İstanbul Vali Yardımcısı Serdar Cevheroğlu ve ALTSO Başkanı Mehmet Şahin kesti.

Alanya'nın tanınmış iş adamlarından RestProperty Emlak sahibi Nihat Tufan ve ortağı Cansın Albayrak İstanbul Ticaret Merkezi'nde ResProperty Emlak Danışmanlık Ofisi açtı. Ofisin açılışı bugün gerçekleştirildi. İstanbul Vali Yardımcısı Serdar Cevheroğlu'nun yanı sıra Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin'in de katıldığı açılışa çok sayıda iş adamı da katıldı.

Açılış kurdelesini Vali Yardımcısı Serdar Cevheroğlu ile birlikte kesen ALTSO Başkanı Şahin, "İstanbul Vali Yardımcımız Serdar Cevheroğlu ile birlikte Nihat Tufan ve değerli ortağı Cansın Albayrak’ın İstanbul Ticaret Merkezi’nde açmış oldukları Emlak Danışmanlığı Ofisi’nin açılış merasimine katıldık. Rabbim helalinden bol kazançlar versin" dedi. Açılışın ardından Nihat Tufan ve ortağı Cansın Albayrak açılışa katılan misafirlerle yakından ilgilendi.  
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner199

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Şahin'den Alanya tapuya personel desteği

Haberi Oku