Ekonomi:
Doktor Nihal Kurt Kliniği açıldı
Doktor Nihal Kurt Kliniği’nin açılışı gerçekleştirildi. Güllerpınarı Mahallesi, Ahmet Tokuş Bulvarı’ndaki kliniğin açılışına Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Alper Avcı, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ile partililer ve davetliler katıldı.

Çeşitli ikramların sunulması ve müzik dinletisiyle başlayan açılışta Dr. Nihal Kurt, davetlilerle yakından ilgilendi. Toplu dua edilmesinin ardından kliniğin açılış kurdelesini Başkan Adem Murat Yücel, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin ve AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu birlikte kestiler. Açılışın ardından davetliler kliniği gezerek içerisindeki cihazlar ve uygulanan tedaviler hakkında Kurt’tan bilgiler aldı.

“27 YILDIR ALANYA’YA EMEK VERİYORUM”

Alanya’da 27 yıldır aile hekimi olarak görev yaptığını belirten kliniğin sahibi Nihal Kurt, “Emekliye ayrıldım. 4 yıldır da biorezonans terapileri üzerine eğitim görüyorum. İleri düzey eğitimlerini aldıktan sonra Doktor Nihal Kurt Kliniği’ni açtım. Kliniğimde biorezonans terapileri ile sigara, alkol, uyuşturucu bırakma, iştah keserek kilo verme ve 400’e yakın hasta tedavi edebiliyorum. 27 yıldır Alanya’ya emek veriyorum. Gerçekten çok sayıda dostum oldu ve şimdi onlarla bu açılışı taçlandırmak bana çok büyük onur veriyor. Güllerpınarı Mahallesi, Ahmet Tokuş Bulvarı’nda hizmet veriyorum. Herkesi beklerim” dedi. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

KORKOOP ürünleri Alanya Halk Et'te

Haberi Oku