Ekonomi:
İnci Çiçeği Alanya'nın hizmetine girdi
Alanya’da İnci Çiçeği Psikolojik Danışmanlık ve Oyun Evi görkemli bir törenle açıldı.  Öğrencilerin başarı ve gelişimlerinin yanı sıra eğitim konusunda uzman psikolog ile motivasyonlarını da üst düzeyde tutmayı hedefleyen İnci Çiçeği, yoğun çalışma temposunun getireceği olumsuzlukları da minimuma indirmeyi amaçlıyor.

İnci Çiçeği Psikolojik Danışmanlık ve Oyun Evi, Yayla Yolu Caddesi 602. Sokakta bulunan adresindeki yerinde görkemli bir törenle hizmete açıldı. Yoğun katılımın olduğu açılış törenine; Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Törende yapılan duanın ardından kurdele kesimi gerçekleştirildi. Yeni iş yerinin kurdelesini Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in yanı sıra İnci Çiçeği Psikolojik Danışmanlık ve Oyun Evi sahibi Psikolog Hande Alaettinoğlu birlikte kesti. Daha sonra Başkan Yücel ve davetliler hep birlikte yeni mekanı gezdiler.  Başkan Yücel, işletmenin hayırlı uğurlu olmasını dileyerek, “Eğitim demek gelecek demektir. Geleceğimizin daha güçlü daha müreffeh olması demektir. Ben buranın bereketli olmasını, güzel işlere imza atmasını temenni ediyorum” diyerek, Alaettinoğlu Ailesini tebrik etti.ALANYA’DA BU KONSEPTE TEK

İnci Çiçeği Psikolojik Danışmanlık ve Oyun Evi sahibi Psikolog Hande Alaettinoğlu, Alanya’da ilk olan bu konsept ile ilgili bilgi verdi. Alaettinoğlu, “Okul çağı ve okul öncesi çocuklarımıza atölyelerimizde  okula alışları için gerekli psikolojik desteği veriyoruz. Oyun evi atölyelerimizde gerekli eğitimler veriliyor. İnci Çiçeği Psikolojik Danışmanlık ve Oyun Evi olarak en küçük 3 yaş, en büyükte liseye kadar danışmanlık için. Oyun evi içinde 3 yaşına kadar çocuklarımızı bekliyoruz. Alanya’mızda bu konsepte tekiz.” Dedi.

‘PSİKOLOJİYİ ÜST DÜZEYDE TUTACAK BİR PROGRAMIMIZ OLACAK’

Konuşmasına devam eden Alaettinoğlu, “Psikolojik Danışmanlık ayağında ise sınav stresi yönetimi, motivasyon çalışmaları, zaman yönetimi, özgüven ve özsaygı gelişimi, bireysel farkındalık, etkili iletişim ve duygusal gelişim takibimiz bulunacak. Kısacası öğrencimizin hem eğitimini hem de sınava hazırlanma psikolojini üst düzeyde tutacak bir programımız olacak. Bu sayede yoğun çalışma temposunun getireceği olumsuzluklar da minimuma inecek” diye konuştu. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya'da TOKİ'nin kura tarihleri...

Haberi Oku