Ekonomi:
Şahin, Hisarcıklıoğlu'na önerilerini sundu
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında görüntülü konferans yöntemiyle gerçekleşen Akdeniz Bölge Toplantısında bölge ekonomisinin son durumunu, sorunlarını ve bu sorunlara ilişkin önerilerini dile getirdi.

Akdeniz Bölgesi’ndeki tüm Oda ve Borsa başkanlarının katıldığı konferans yaklaşık 1,5 saat sürdü. ALTSO Başkanı Mehmet Şahin pandeminin başladığı günden bu yana bölgemizde yaşanan gelişmeleri anlatırken, iş dünyası ve çalışanların sorunlarına ilişkin çözüm önerilerini sıraladı.

Pandeminin başından bu yana sıklıkla hem TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu hem de ilgili bakanlar ile tele konferans ile görüşmeler yaptığını hatırlatan Şahin, “. Oda olarak iş dünyası ile de çalışanlarla da hatta pandemiden etkilenen tüm sektör ve vatandaşlarımızla sürekli temas halindeyiz. Süreç içinde olumlu karşılanan taleplerimiz de oldu. Ama malum sorunların sürekli güncellenmesi gerekiyor. Bu güncellemelere göre de yeni tedbirler alınmasını bekliyoruz Bölgemizin sorunlarını ilgili makamlar nezdinde anlatmaktan ve süreci takip etmekten geri durmayız” dedi. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner209

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

MÜSİAD 'Akıllı Tarım' atağında

Haberi Oku