Ekonomi:
Şahin rapor verecek
ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, meclis ve komite üyeleriyle pandemi sürecinin ardından ilk kez, Meclis ve Müşterek Komiteler Toplantısı’nda bir araya gelecek.
Başkan Şahin, toplantıda, salgın boyunca gerçekleştirilen çalışmalar ve önümüzdeki süreçte hayata geçirilecek projelerle ilgili meclis ve komite üyelerine önemli bilgiler verecek. Toplantıyı, Alanya’da bulunan yerel televizyonların da canlı yayınlaması bekleniyor.

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ALTSO), pandemi dolayısıyla gerçekleştirilemeyen Mart, Nisan ve Mayıs aylarını da kapsayan Haziran ayı olağan meclis toplantısı ve yılda iki kez gerçekleştirilen Müşterek Komiteler Toplantısı 30 Haziran 2020 Salı günü saat 14.00 ‘de, sosyal mesafe de gözetilerek ALTSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

BAŞKAN ŞAHİN, YAPILAN ÇALIŞMALARI VE PLANLANAN PROJELERİ ANLATACAK

Mart ayının başında ortaya çıkan pandemi sürecinin ardından ülke genelinde 4 aydır toplantılar yapılamazken, normalleşme sürecinin başlamasıyla ALTSO Meclisi ve komitesi de toplanmaya başlıyor.

Salgın boyunca TOBB Nefes Kredisi, Esnafa Can Suyu Kredisi gibi birçok önemli çalışmaya imza atan ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, birlikte gerçekleştirilecek olan meclis ve müşterek komiteler toplantısında yapılan çalışmaları üyelerle paylaşıp, geniş kapsamlı rapor sunacak.

Bilindiği gibi, ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Covid-19 salgınının başladığı günden bu yana iş insanları ve esnaf odaları ile Ankara arasında köprü kurmuş, çok sayıda önemli çalışmaya hayata geçirmişti. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Çözüm için Türkdoğan'a esnaf raporu

Haberi Oku