Ekonomi:
Ülkücülerin esnaf raporunda ilginç ayrıntı

 Alanya Ülkü Ocakları esnafların turizm sezonunu nasıl geçirdiklerini incelemek amacı ile Alanya yerelindeki esnafları ziyaret etti. Esnafın memnuniyetle karşıladığı bu etkinlik büyük bir ilgi ve taktir aldı. Esnafın turizm sezonu içinde çektiği sıkıntıları ve çözüm önerilerini dinleyen Alanya Ülkü Ocakları başkanı Erhan Çınar’ın görevlendirdiği ekip, esnaf ile sokak röportajı düzenledi.

Başkan Çınar, Ortaöğretim Teşkilatı'nın Alanya esnafını ziyaret edip turizm sezonu hakkında sokak röportajı yaptığını söyledi. Esnafa yöneltilen sorulardan bazı örnekler de veren Çınar, "Alanya esnafına 'Turizm sezonu nasıl geçti?', 'Turizm sektöründe gördüğünüz sorunlar neler?', '2017 turizm sezonundan ümitli misiniz?', 'Turizm konusunda yetkililere neler söylemek istersiniz?' gibi sorular yönelttik" dedi. 
Esnafın, genel olarak geçim kaynağı turizm olan Alanya’da, sezonun kötü geçtiğine dikkat çekerek yetkilileri göreve çağırdı. Turizm esnafına, Turizmden sorumlu bakanın ismini soran ülkücü gençler, %5 in üzerinde Turizm Bakanının ismini dahi bilenin olmadığını dile getirerek. Yetkililerin Turizm konusunda adım atmaları gerektiğini vurguladı.  

banner111
Anahtar Kelimeler
Esnaf

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner80

banner81

banner82

banner83

İnguşetya Cumhuriyeti yatırımcı bekliyor
Rusya Federasyonu’na bağlı İnguşetya Cumhuriyeti Ekonomik Kalkınma Bakanı Umalat Izrailovich Torshoev,...

Haberi Oku