Ekonomi:
Villalara talep arttı
Şehir yaşantısından sıkılan, yorulan insanların bahçe ile bütünleşmiş müstakil ev hayallerinin gerçekleşmesi için her bütçeye uygun villalar tasarlayan şirketin yönetim kurulu başkanı Önder Baş, 2017 projelerine yönelik çalışmaları hakkında bilgi verdi.

"Villa yaşantısı aileyi birbirine bağlıyor"

Önder Baş, villa yaşantısının aileyi bir birine bağladığını belirterek, "Aile kavramı çok önemli, kişiyi başarılı veya başarısız kılan da ailedir. İnsanı yukarıya da taşır, aşağı da indirir. Bu bağlamda çalışanların eve geldiklerinde buldukları huzur çok önemli. Yine aynı şekilde, çalışmayan ve ev hayatını önemseyenler için de yaşadıkları evin verdiği huzur çok önemli. ÖSSE villaları tam da huzur konseptine uygun planlanıyor. Ferah, önü açık, Antalya’nın tüm ışıkları ayaklar altında. Villalarımızın ısıtma-soğutma sistemleri mükemmel, doğa, toprak, havuz, jenaratör, park ve site komplekslidir" dedi.

”Şehir insanı monotonlaştırıyor"

Şehrin insanı monotonlaştırdığını belirten Önder Baş, açıklamalarını şöyle sürdürdü:
“İş hayatının ve şehir merkezinde yaşamanın insanları monotonlaştırdığını düşünüyorum. Zaten yurt içinden de dışından da yoğun bir şekilde villa talebi var. Bu yüzden tüm yatırımımı villalara yapıyorum. İnsanlar şehrin betonarme yapısından kaçıyor. Doğa ile iç içe, ayaklarının yere bastığı, kendilerine ait bir ev istiyorlar. Villalarımızı şehirden mümkün olduğunca uzak ancak şehre de bir o kadar kolay ulaşılabilir yerlere inşa ediyoruz. Antalya’da Döşemealtı’nı projelerimiz için en uygun yer olarak görüyoruz. İstanbul’da şehir hayatından sıkılan insanlar müstakil hayat yaşamak için her gün 3-4 saat yol yapmaya katlanıyorlar. Antalya’nın bir ucundan diğer ucuna gitmek zaten maksimum yarım saat. Döşemealtı’ndan, Kemer’e tüm yollar duble ve buralara ulaşmak da 15-20 dakika sürüyor”.
banner111
Anahtar Kelimeler
Antalya

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Dolardaki yükseliş konut fiyatlarına yansıyacak
Antalya Müteahhitler Derneği Başkanı Deniz Karataş, döviz kurundaki hızlı yükselişin demir fiyatlarını...

Haberi Oku