Alanya Belediyespor'dan rekor kıran klip

Belediyespor bünyesinde bulunan spor branşlarının tanıtılıp, sporcuların günlük sportif faaliyetlerinin konu edildiği klipte spor ve insan sevgisi temaları kullanıldı.

Spor tesisleri ve Alanya'nın belirli noktalarında Yönetmen Sadi Akçakaya tarafından çekilen klip, aynı zamanda Alanya'nın tanıtımına da hizmet ediyor. 'Atatürk Çocukları' adlı klibin, 18 Şubat tarihinde sosyal medyada yayınlanması ise izleyenler tarafında son derece anlamlı bulundu.

ANLAMLI KLİBE YOĞUN İLGİ

Alanya Belediyespor Kulüp Başkanı Mehmet Erken, izlenme rekorları kıran klip ile ilgili yaptığı açıklamada şunları şöyledi: "Atatürk'ün, 'Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklı olanını severim' sözünden hareketle hazırladığımız klip çalışmasında çocuklarımızı spora yönlendirmenin yanısıra dürüst, çalışkan ve ilkeli olmaları gerektiğini vurguladık hem de Atamız'ın Alanya'ya gelişinin 84.yılı anısına atfettik. Anlamlı klibimizin sosyal medyada bu kadar ilgi görmesi hem çalışmalarımızın doğruluğunu teyit etti hem de bizi son derece mutlu etti." dedi.

banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Türkiye'nin kruvaziyer turizmde yükselişi...
Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Danışmanı Hüsnü Çöllü, "Türkiye’ye bu sene için 350 gemi...

Haberi Oku