Gündem:
14 milyonluk büyük ikramiye bu bayiye çıktı
Süper Loto'da dün akşam yapılan haftalık çekilişte, 4, 11, 18, 29, 36 ve 49 rakamlarına 14 milyon 29 bin 814 liralık büyük ikramiye isabet etti. Sonuçların açıklanmasının ardından ise talihlinin kuponu oynadığı yerin Soğuksu Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi üzerindeki Canan Bektaş'ın (42) 14 yıldır işlettiği Barel Şans Oyunları Bayisi olduğu ortaya çıktı. En son Milli Piyangonun yılbaşı büyük ikramiyesinin isabet ettiği Muratpaşa ilçesine, son kuponla birlikte 2018 yılında 2 milyoner çıkmış oldu. 

"Umarım bir kadına çıkmıştır" 

Talihliye kuponu sattığını oda başkanından öğrendiğini belirten işletmeci Canan Bektaş, "İlk duyduğumda çok heyecanlandım. Kadınlar Günü'nde, kadın bir bayiden satılmasına çok sevindim. İnşallah bir kadına çıkmıştır. Yaklaşık 15 yıl önce büyük ikramiye kazandırmıştım. Umarım hayırlı işlerde harcanır para. Kime çıktığı henüz belirli değil ama en çok orta yaşlı ve üniversite gençler oynuyordu" diye konuştu. 

Loto meraklıları bayiye akın etti 

Sonucun açıklanmasının ardından çevre güzergahlardan vatandaşlar Bektaş’ın bayisine hafta başlangıcı olmasına rağmen gelmeye başladı. Her hafta Süper Loto oynadığını belirten Menduh Özdemir isimli vatandaş, Muratpaşa’ya her zaman büyük ikramiyenin çıktığını söylerken, yine loto oynamak için Dokuma’dan Soğuksu Mahallesi’ndeki şanslı bayiye gelen Sedef Ahraz da, "Muratpaşa’ya çıkacağını tahmin ediyordum ama bu mahalleden bir bayiye çıkacağını hiç düşünmemiştim. Kazananı tebrik ediyorum" diye konuştu. 
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Konsolos Şahin Alanya protokolüyle buluştu
Alanya protokolü, fahri konsoloslar ve yabancı dernek başkanları Litvanya Fahri Konsolosluğu görevine başlayan...

Haberi Oku