Gündem:
AEDAŞ 131 nöbetçi personel ile yeni yıla girecek

 Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ), yeni yıla girerken abonelerinin enerji sorunu yaşamaması için 31 Aralık 2017 ve 1 Ocak 2018 tarihlerinde bakım ve yatırım amaçlı tüm çalışmaları iptal ettiğini açıkladı Söz konusu tarihler boyunca AEDAŞ Genel Müdürlüğü’nde ve SCADA Uzaktan İzleme ve Kontrol Merkezi’nde 14, il ve ilçe işletme müdürlüklerinde 117 kişi olmak üzere toplam 131 kişilik personel nöbet tutacak. Öte yandan AEDAŞ’ın 917 saha personeli ve 228 arıza onarım aracı ile operasyon ekibi, olası arızalara karşı anında müdahale edecek şekilde hazırda bulunacak. Olası bir müdahalenin yönetimi için ise AEDAŞ Genel Müdürlüğü ve TEDAŞ Kriz Masası ile 24 saat iletişimde bulunacak bir “nöbetçi amirlik sistemi” kuruldu.

AEDAŞ Genel Müdürlüğü, 31 Aralık 2017 ve 1 Ocak 2018 tarihleri boyunca SCADA Uzaktan Kontrol Merkezi’nde kurulan Kriz Merkezi’nden anlık bilgi alacak. Öte yandan can ve mal güvenliği için risk oluşturan durumlarda ise genel müdürlüğe bilgi akışı sağlanacak. Şirket içinde oluşturulan WhatsApp İhbar Hattı ile arıza ve aydınlatmalarla ilgili güncel bilgiler de takip edilebilecek ve şebekede meydana gelen kesintiler AEDAŞ yöneticilerine SMS ve e-posta olarak iletilecek. 

“Yatırımlarımız yeni yılda da devam edecek”

Abonelerin aydınlık bir yıla girmesi için, AEDAŞ ekiplerinin 2 gün boyunca hazır bekleyeceğini belirten AEDAŞ Genel Müdürü Bahadır Müdüroğlu, “ Abonelerimize her zaman olduğu gibi 2018’de de en iyi hizmeti vermek üzere yeni yıl öncesi bakım ve onarım çalışmalarımıza ağırlık verdik” dedi.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Türel'den Alanyaspor'a müjde!
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Alanyaspor Tesisleri’nin ihalesini 4 Aralık’ta...

Haberi Oku