Gündem:
Akdağ Kayak Kulübü'nden destekçilerine teşekkür
Alanya Akdağ Kayak İhtisas ve Spor Kulübü mart ayı içerisinde gerçekleştirdiği “Doğaya Kirletenleri Kınama Etkinliği”ne destek veren kurumlara gecikmeli olarak teşekkür ziyaretinde bulundu.
Ziyaretlerin pandemi tedbirlerinden dolayı geciktiğini ifade eden kulüp yetkilileri, etkinliğe destek veren kurum ve sponsorlara teşekkür plaketi verdi. Ziyaretlerde Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er ve Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Adem Demir’e iş birliği nedeniyle,
Triangle Spor’a da okullar arası gerçekleştirilen resim ve slogan yarışmalarının dereceye girenlerine verilen ödüllere sponsor oldukları için teşekkür plaketi verildi.

“HER ZAMAN TAKDİR ETTİK”

Demir çevreye karşı duyarlılığı her zaman takdir ettiklerini belirterek, kulüp üyelerine maske, eldiven ve çöp torbası hediye etti. Görüşmelerde Akdağ’a yapılacak tesis hakkındaki gelişmeler, pandemi süreci ve çevre duyarlılığı gibi konular konuşuldu.
Kulüp yetkilileri,yarışma birincilerine verilen bisiklet ödüllerine sponsor olan Albimo Bilal Mobilya, Sabaş Home ve etkinliğe öğrenci göndererek destek veren okul müdürlerine de önümüzdeki günlerde teşekkür ziyaretinde bulunacaklarını ifade etti. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Müftü İlhan'dan Alanyalılara çağrı

Haberi Oku