Gündem:
'Akış'ın borcunu Hasan Yiğit ödedi'

 Kanal A'da Gaye Coşkun’un hazırlayıp sunduğu Haberin Manşeti programına konuk olan Alanya Pazarcılar Odası Başkan Adayı Bekir Akış,  kendisinin başkanlığı döneminde federasyona olan borçların ödenmemesiyle ilgili eleştiriyi yanıtladı. Akış “Sadece biz değil Türkiye’deki tüm odalar borcunu ödememişti. Daha sora federasyon başkanı Alanya’ya gelerek borcumuzu sildiğini söyledi. İyi ki ödememişiz, böylece Oda’nın parası kasasında kaldı” diyerek ironu yaptı. Akış’ın bu sözlerine Türkiye Pazarcılar Federasyonu Genel Başkanı Ali Karaca, canlı yayına whatsap üzerinden mesaj göndererek yanıt verdi.

KARACA 'ZİMMET VAR' DEDİ  

Bekir Akış’ın yanıtı üzerine programa yeniden mesaj gönderen Ali Karaca “TESK müfettişleri  Alanya Odası  denetledi. Rapor ortada. Zimmet, yolsuzluk daha neler belgelerle ispatlı” dedi. Sözler üzerine belgelerin açıklanmasını isteyen Akış, Alanya Oda başkanı olduktan sonra Türkiye Federasyon Genel Başkanlığına aday olacağını ilan etti.

İSPATLASIN ADAYLIKTAN ÇEKİLİRİM”

Alanya Pazarcılar Odası Başkan Adayı Bekir Akış, canlı yayında Alanya’da korsan pazarcı sayısının arttığını da söyledi. Akış,  “Tatilci bile pazarcı oldu. Kimse buna engel olmadı” diyerek mevcut yönetimi eleştirdi.  Oda’nın klimaları söktüğü ve geride borç bıraktığıyla ilgili hakkında ortaya atılan iddialara yanıtında Akış, Oda Başkanı Hasan Yiğit’e seslendi “Belgesiyle ispatlasınlar adaylıktan çekilirim” dedi.

banner111
Anahtar Kelimeler
Bekir Akış

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya’ya 764 milyonluk yatırım
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Alanya’ya bugüne kadar 764 milyon 712 bin TL’lik...

Haberi Oku