Gündem:
AKUT'un yeni üyelerine tanışma toplantısı
2010 yılından bu yana Alanya’da faal bir şekilde arama ve kurtarma operasyonları düzenleyip, bölge halkına bir çok konuda yardımcı olan AKUT Alanya ekibi, 01 Ekim (Pazar) günü yeni gönüllüler kazanmak amacıyla, Akut Alanya Eğtim ve Oprasyon Merkezinde tanışma toplantısı düzenledi.

Katımın yoğun olduğu toplantıda AKUT ekibine gönüllü olmak için gelen yeni katılımcılara, ekip lideri Yaşar Yiğit Kaçmaz önderliğinde mini bir seminer verilip, AKUT hakkında bilgiler verildi. Seminer akabinde sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen kaynaşma toplantısı ie tüm yeni gönüllü üye adayları Akut Alanya Eğitim ve Operasyon Merkezi’nden memnun ve olumlu izlenimlerle ayrıdılar.

Anamur sınırları ve Manavgat dahil olmak üzere çok geniş bir bölgeden sorumlu olan AKUT Alanya ekibi yetkilileri, “İyi bir eğitim alacak olan her gönüllü ile daha da güçlenerek, bölge halkına daha hızlı ve daha fazla yardımcı olabileceğiz. Halkımız desteklerini ve güvenlerini bizden eksik etmesinler. AKUT Alanya ekibi olarak gösterilmiş olan ilgiye teşekkür eder, aramıza katımak isteyen, insanı, doğayı ve canlıları sevip koruyan her gönüllü adayına kapılarımızın açık olduğunu belirtmek isteriz.” dediler.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

İmar Barışı ALTSO'da anlatıldı
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 'İmar Barışı Yasası' bilgilendirme toplantısı düzenlendi....

Haberi Oku