Gündem:
Alanya belediye başkanına sahip çıkıyor

 Sıklıkla vatandaşlarla sohbet edip, köyleri, taksi duraklarını ziyaret eden başkana halktan teşekkür yağıyor. Karşılaştıkları her ortamda başkanla sohbet edip teşekkür eden vatandaşların sorunlarını dinleyen Yücel en kısa zamanda çözülmesiyle de yakından ilgileniyor. Belediye bünyesinde kurulan Çözüm Masası ile 7/24 vatandaşların sorunlarına çözüm üretilmesi vatandaşlar tarafından büyük bir takdirle karşılanıyor.

Aynı zamanda STK'larla sürekli istişare yaparak şehrin nabzını tutan Yücel Büyükşehir Belediyesi ile de büyük bir uyum içinde çalışmaları sürdürerek Alanya'ya hizmet etmeye devam ediyor.

Göreve geldiği günden itibaren büyük bir özveri ile projeleri tek tek hayata geçiren Yücel halktan tam not aldı. Şehirde düzenlenen sosyal ve kültürel etkinliklerle yakından ilgilenen Yücel sosyal belediyecilik konusunda Alanya'nın adını Türkiye'deki en iyi belediyeler arasına yazdırdı. 
Belediyenin faaliyetlerinden oldukça memnun olan bazı vatandaşlar sosyal medyanın yanı sıra gazete ilanları ve bilbord afişleriyle Adem Murat Yücel'e olan sevgilerini dile getiriyorlar.
En son şehrin farklı noktalarına asılan 'Onlara dünya gerek bize ahiret, Onların derdi toprak-taş, senin derdin milletine aş. Seninle bu millet' yazılı bilbordlar Alanya halkının başkanına olan sevgisini gözler önüne serdi.


banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

ALKÜ'den Alanyalılara çok önemli uyarı
Aşırı sıcak ve nemli hava bazı sağlık sorunlarını da beraberinde getiriyor. Sağlıklı kişiler için...

Haberi Oku