Gündem:
Alanya CHP'li Meclis üyesinin yaptıklarını konuşuyor!
Cumhuriyet Halk Parti'li Alanya Belediye Meclis Üyesi Yılmaz Bağışlar, Facebook hesabından önce istifa resti çekti daha sonra da aynı hesabını dondurarak devre dışı bırakıp, ulaşılmasını engelledi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya Hizmet Birimi’nde çalışan bazı görevlilerle ilgili Facebook hesabından gece saatlerinden itibaren paylaşım yapmaya başlayan CHP’li Meclis Üyesi Yılmaz Bağışlar, gündüz saatlerinde hesabını dondurmak durumunda kaldı.
Geçtiğimiz pazartesi gecesi saat 22.26’da yaptığı paylaşımda Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi görevlilerini kastederek, “Mümkünse hepsini görevden alın. Hepsini görevden alırsanız; Sapadere eski Muhtarı Halis Sönmez kırsal hizmetler sorumlusu olarak, ASAT Sorumlusu İnşaat Mühendisi Hasan Koçaş ve Alanya Fen İşlerinde Bülent Top benim önerimdir sayın başkan. Alanya Hizmet Birimindeki sorumlulara” ifadelerinin yer aldığı paylaşımı yaptı.
Aynı gece saat 23.01’de bir paylaşım daha yapan Yılmaz Bağışlar, “Alanya hizmet birimindeki herkes görevden alınacak. Sonra bakacağız. Ekip hazır, istenirse… Bir hafta süre, sonra bakarsın ben yokum. Adam Türklerspor’da aylarca maaş almış. Ben kişisel harcıyorum. Gemiler yakıldı” ifadelerini kullandı.

GÜNDÜZ KALDIRDI

Gece yaptığı bu paylaşımları gündüz saatlerinde kaldıran ve bu kez de Alanya’da görev yapan bazı gazetecileri de etiketleyerek yeni bir paylaşım yapan CHP’li Meclis Üyesi Yılmaz Bağışlar, “Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Biriminde görevli sorumlu müdürler görevden alınarak, yerlerine siyaset gütmeden, bahane üretmeden vatandaşa hizmet edecek sorumlular atanıncaya kadar, Büyükşehir hizmetleriyle alakalı, bir meclis üyesi olarak şahsımın değil, ilçe teşkilatımızın muhatap alınmasını hemşerilerimizden rica ediyorum. Verilecek görevi heyecanla yapacak, liyakat sahibi onlarca iş bekleyen varken, birilerinin egosunu tatmin ederek kaybedecek vaktimiz yok, kimse kusura bakmasın. Gerekirse, teşkilatımız isterse bu uğurda istifaya hazırım. Siyaset olmazsa olmazımız değil ama dik duruş olmazsa olmazımızdır. Hayırlı haftalar dilerim” ifadelerini kullandı.

HESABINI DONDURDU

Son paylaşımının ardından Facebook’taki hesabını donduran Yılmaz Bağışlar, hesabına ulaşılmasını engellemiş oldu. Öte yandan Alanya Belediye Meclisi’nin CHP’li üyeleri arasında oluşturulan WhatsApp grubunda da bazı polemiklerin yaşandığı ve Yılmaz Bağışlar’ın bu gruptan da kendi isteği ile ayrıldığı öğrenildi. 
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Kaymakam açıkladı! İşte Alanya'nın...

Haberi Oku