Gündem:
Alanya'da 'C' plakası olanlar yaşadı
Oda Başkanı Doğan Bacak bazı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney’i ziyaret ederek uygulamadan duydukları memnuniyeti ifade etti.

Bacak, “Servis hizmeti veren arkadaşlarımız C Plakaya tahdit getiren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Menderes Türel’e kapısında yatarak teşekkür etmeli. Çünkü, Şu an 10 bin liraya aldıkları plaka birkaç yıl içinde 100 bin liraya aşacak. Diğer yandan oda, Büyükşehir ve Emniyetimizle işbirliği içinde çalışıyoruz. Kaçak çalışanlara kesinlikle izin verilmeyecek. Önümüzdeki yıl her şey tamamen yoluna girecek. Kimsenin endişesi olmasın. Diğer yandan Gazipaşa Dolmuş Durağı’na yapmayı düşündüğümüz şoförlerimizin sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak projemiz için de Büyükşehir Belediyemiz’den destek istiyoruz.“ dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney ise, “Alanya’nın kanayan bir yarasını daha odamızla işbirliği içinde çözdük. C Plakaya getirdiğimiz tahdit servis aracı işletmecilerini koruyacak ve para kazanmalarını sağlayacak, kaçak taşımacılığı da önleyecek. Bu konuda kesinlikle taviz vermeyeceğiz ve denetimlerimiz devam edecek. Esnaf arkadaşlarımız rahat olsun.“ dedi.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Büyükşehir'den Gökbel'de yerinde...
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Sosyal Hizmetler ve Sağlık Hizmetleri Dairesi Gökbel Yaylası'nda vatandaşa...

Haberi Oku