Gündem:
Alanya'daki o dernek genel kurulunu yaptı
Alanya Yiyecek ve İçecek Yöneticileri Derneği (AYİY-DER) Olağan Genel Kurulu'nu gerçekleştirdi.Yönetim Kurulu Üyesi Ali Özcan'ın işlettiği Huzuray Otel Toplantı Salonu'nda gerçekleşen Genel Kurul, yeterli çoğunluğun sağlanmasının ardından, 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Divan Kurulu'nun oluşturulması ve divan heyetinin yönlendirmesiyle devam eden kongrede, mevcut başkan Mehmet Erat derneğin, hedeflerini ve gelecek planlarını anlatan bir konuşma yaptı.

İSİM DEĞİŞTİRDİ

Başkan Mehmet Erat'ın derneğin her geçen gün büyüdüğünü ve Alanya dışından da derneğe katılım göstermek isteyenlerin olduğunu gerekçe göstererek sunduğu isim değişikliği teklifi oy çokluğuyla kabul edildi. Yapılan oylama sonucunda derneğin yeni ismi Akdeniz Yiyecek İçecek Yöneticileri Derneği olarak değiştirildi. Derneğin kısaltması ise değişmedi ve AYİY-DER olarak kaldı.
 
ERAT GÜVEN TAZELEDİ

Derneğin 3 yıllık faaliyet raporlarının okunmasının ardından, mevcut başkan Mehmet Erat'ın tek başkan olarak girdiği başkanlık seçimi gerçekleştirildi. Kongreye katılan tüm üyelerin eksiksiz oyuyla Mehmet Erat yeniden dernek başkanlığına seçildi ve güven tazeledi. Kongre sonunda söz alan başkan Mehmet Erat, geçmiş yönetime, destek veren firma sahiplerine ve  genel kurula katılan tüm üyelere teşekkür etti.

İŞTE YENİ YÖNETİM

Başkan Yardımcısı: İbrahim Çomak
Genel Sekreter: Fatih Koçak
Sayman: Ali Özcan
Üyeler: Şamil Çoban, İsmail Göçmen, Selçuk Özlü, Numan Ateş, Hayri Özcan, Serkan Acer, İbrahim Sar
Denetim Kurulu: Bircan Akcan, İlker Atay, Cengiz Dalgakıran.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Başkan Yücel’e sevgi seli
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Avsallar Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu. İstişare toplantısına...

Haberi Oku