Gündem:
Alanya'daki o işletmeciler isyan etti
Koronavirüs normalleşme planına dahil edilmeyen halı saha işletmecileri toplantı yaparak, normalleşme istedi.

Alanya ve Gazipaşa’daki halı saha işletmecileri, spor salonlarının kapalı alanda olmasına rağmen açılıp, Halı sahalarının ise açılmamasına tepki gösterdi.

Özkan Spor Mağazasında toplanan Halı saha işletmecileri Manavgat ve Kemer’de halı sahaların açık olduğuna dikkat çekerek ‘Biz Antalya’nın bir ilçesi değil miyiz’ diye sordular.

Toplantının ardından açıklama yapan Halı Saha işletmecisi Faruk Atalay, “Biz neden kapalıyız bunu anlayamadık” dedi. Atalay, “Alanya’daki halı sahacılarla beraber burada toplandık. Onların adına da ben açıklama yapayım; sıkıntımız en erken kapanan işletmelerin bizim olması ve hala açılmamış olması. Antalya’nın bazı ilçelerinde açık olduğunu duyuyoruz,Serik Manavgat, kemer gibi ama biz buradaki denetimin sebebini anlamadık. Biz burada neden kapalıyız. Artık biz de hizmet vermek istiyoruz. Bizim muhatabımız kim onu öğrenmek istiyoruz. Gelsinler bize alacağımız önlemleri söylesinler. Biz de önlemlerimizi alalım. Alanya’daki arkadaşlarımızdan Alanya’daki spor severlerden bize mesajlar geliyor, spor yapmak istiyoruz, top oynamak istiyoruz diye. Artık bu yüzden biz de açılmayı bekliyoruz” diye konuştu.

banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Meteoroloji'den Alanya için çok önemli...

Haberi Oku