Gündem:
Alanya'daki ölüm kavşağı tarih oluyor
Alanya'nın Mahmutlar Mahallesi ve Kargıcak Mahallesi'ni bağlayan kavşakta sık sık kazalar meydana geliyordu. D-400 Karayolu üzerindeki kavşakta geçtiğimiz hafta Bahçeşehir Koleji Alanya Lisesi 9. Sınıf öğrenicisi Khadija Sadiqi trafik kazasında hayatını kaybetmişti. Bu kaza üzerinde kavşakla ilgili tartışmalar Alanya'nın gündemine oturmuştu. 

İlk olarak Alanya Adres'in gündeme getirdiği ölüm kavşağı ile ilgili bugün müjdeli haber geldi. Mahmutlar Muhtarı Ahmet Top'un defalarca bu kavşağa sinyalizasyon sistemi yapılması başvurusunda bulunduğunu açıklaması üzerine Karayolları harekete geçti. Karayolları Genel Merkezi bugün kavşağa giderek incelemelerde bulundu. Kavşakta yapılan incelemeler sonucu sinyalizasyon direkleri bugün bölgeye getirildi. En kısa zamanda direklerin dikileceği ve bölgede çalışmaların tamamlanacağı öğrenildi. 

Konuyla ilgili yine Alanya Adres'e konuşan Muhtar Ahmet Top şu sözleri sarfetti: 

"Müjde Mahmutlar halkı. Karayollarının geçte olsa duyarlılığı için çok teşekkür ederim. En kısa zamanda Kestel-Mahmutlar girişine de istiyoruz. Halkım adına teşekkür ediyorum."
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

"Ben herkesin parasını verdim"
Alanya'dan topladığı yaklaşık 100 milyon TL ile kaçtığı iddia edilen ve İzmir’de yakalanan banka...

Haberi Oku