Gündem:
Alanya'dan Hatay'a yardım eli
Hatay Ertuğrul Gazi Anadolu Lisesi'ne kütüphane kurulması için başlatılan kitap kampanyası Türkiye'ye yayıldı. Hatay'a kitap yağdıran kampanyaya Alanya'dan da büyük destek geldi. Oba Mahallesi'nde faaliyet gösteren Semazen Kitapevi'nde toplanan Alanya Kadın Dayanışması Grubu üyeleri, buradan satın aldıkları kitapları Hatay'a gönderdiler. 

Kampanyanın Alanya'da öncülüğünü yapan Yaşam Koçu Zülal Güleçer, "Kampanyaya destek olmak isteyen vatandaşlarımız kitaplarını Semazen Kitapevi'ne teslim edebilirler." dedi.

Kitapevi Sahibi Sema Yüce Ulaç'ta kitap kampanyasına destek veren bayanlara teşekkür ederek, kitapevinde toplanan kitapların Hatay'a gönderileceğini ifade etti. Kitapevi Sahibi Sema Yüce Ulaç, "O etkinlikte bulunan herkese en kalbi duygularımla saygılar sunuyorum. Siz bunları yaptınız ya inanın bizi duygulandırdınız. Hiçbirini şahsen tanımasam da kitap dostluğunun kurduğu bağın güçlü bir bağ olduğuna inananlardanım. Bu etkinliğe katılan her bir kardeşim için böyle bir durumları olursa elimden geleni yapacağım. Orada beklenti sizlerin, çıkar hesabı gütmeyenlerin muhabbetle bu işi benimsediğini gördüm." dedi.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Yücel'in hizmetleri vatandaşın yüzünü...
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel vatandaşı mutlu ediyor.

Haberi Oku