Gündem:
ALANYA KURBAN BAYRAMINA HAZIR

Alanya Belediye Başkanı Yücel, ALTAV Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu ve ALTAV Yönetim Kurulu Üyeleri ile Belediye Encümen Salonu’nda bir araya gelerek, Kurban Bayramı tatili, 2016-2017 tanıtım çalışmaları ve iç turizme yönelik etkinliklerle ilgili bilgi alış-verişinde bulundu. Alanya’nın, turistik tesisleri, kamu kurumları ve şehir olarak her yönüyle bayram tatiline hazır olduğunu kaydeden Belediye Başkanı ve ALTAV Başkanı Adem Murat Yücel, ALTAV Yönetim Kurulu’nun tatille ilgili önerilerini de değerlendirdi.

2017 TURİZM FUARLARINDA İZLENECEK YOLLAR BELİRLENDİ

2016 yurt dışı turizm fuarlarının ele alındığı toplantıda, ALTAV’ın gelecek yıl katılacağı fuarlar ve bu fuarlarda dağıtılacak materyaller belirlendi. ALTAV Üyeleri aynı zamanda 2017’de izlenecek olan tanıtım politikaları hakkındaki düşüncelerini de paylaştı.

İÇ TURİZME “ASMALI KONAK” MODELİ

ALTAV Yönetimi, Alanya’nın iç turizmdeki hareketliliğinin gelecek yıllarda da sürdürebilmesi için Asmalı Konak, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam ve Filinta dizilerinin yapımcısı Bülent Turgut’la bir dizi film çekmek için görüşmeler yaptıklarını söyledi. ALTAV , bu konudaki gelişmeleri de ilerleyen zamanlarda kamuoyu ile paylaşacaklarını belirtti. Yapımcı Bülent Turgut, Alanya’daki çekim mekanlarını yakından görmek için geçtiğimiz aylarda Alanya’ya ALTAV tarafından misafir edilmişti.

banner111
Anahtar Kelimeler
Altav

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Böcek aylar sonra evinde
Aylardır zorlu covid-19 tedavisi hastanede süren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, evine...

Haberi Oku