Gündem:
Alanya Ülkü Ocakları'ndan yardım çağrısı
Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Abil Gündoğdu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: 

"On bir ayın sultanı mübarek Ramazan-ı Şerif’e ulaşmış bulunuyoruz. Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif, müminler arasında yardımlaşma ve dayanışma ruhunun hat safhaya ulaştığı bir zaman dilimidir. Alemlere rahmet olarak gönderilen Efendimiz, “Komşusu açken tok yatan bizden değildir” buyurmaktadır.
Coğrafyamız da yaşanan acılar da herkesin malumudur. Doğu Türkistan’dan Bosna’ya kadar uzanan Türk-İslam alemi yangınlar içerisindedir. Hemen yanı başımızda Irak ve Suriye’de görülen dram ise içler açısıdır. Müslüman ve Türk kimliği taşıyan birçok kardeşimiz yaşanan bu kaosda malını, canını kaybetmiştir. 
Yaşanan bu mağduriyetlerin giderilmesi ve gelen terör tehdidinin bertaraf edilmesi için Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından “Fırat Kalkanı Operasyonu” başlatılmış ve kadim yurtlarımızın bir kısmı terörden temizlenmiştir. Operasyonlar sonrasında Türkmen kardeşlerimiz başta olmak üzere tüm mazlumlara kucak açılmış, terör örgütlerinden kaçabilen mazlumlar Türk Devleti’nin ve Türk Milleti’nin sinesine sığınmıştır. Milletimizin özünden filizlenen milliyetçi-ülkücü hareket; Ülkü Ocakları aracılığıyla bölgedeki mağdur kardeşlerimizi yalnız bırakmamıştır. Düzenlenen yardım kampanyaları ile maddi ve manevi destek sağlanırken; Türk Milleti’nin kardeşlerimizin yanında olduğu gösterilmiştir. Ancak kardeşlerimizin ihtiyaçları hala devam etmekte ve giderek artmaktadır. Burada aziz Türk Milleti’ne büyük iş düşmektedir. 

"HERKESİ DAVET EDİYORUZ"

Ramazan-ı Şerif’in manevi atmosferinden ilhamla, aziz Türk Milleti’ni, başlattığımız kampanya ile soydaşlarımıza el uzatmaya davet ediyoruz.
 Yardım kampanyamız kapsamında, öncelikli ve acil ihtiyaç olan, tarafımızca belirtilenler haricinde ayni ve nakdi yardım kabul edilmeyecektir. Yardımlarınız ile gönüller tekrar fethedilecek, genç dimağların ümitleri yeniden filizlenecektir. Ülkücü Hareketin gönül coğrafyamız ile olan muhabbet köprüleri güçlenecek, soydaşlık ve yardımlaşma bilincinin şuuru nesiller boyunca etkisini hissettirecektir.

"ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ"

Kampanyamız kapsamında soydaşlarımıza ulaştırılacak olan yardımlar, Türkiye Genelindeki tüm il ve ilçe ocaklarımız tarafından kabul edilecektir. Kampanya sonunda ülkemizdeki göçmen soydaşlarımıza ve Fırat Kalkanı ile terörden arındırılan bölgede bulunan soydaşlarımıza yardımlar, bizzat Ülkü Ocakları’nın gözetiminde teslim edilecektir. 
Bu vesile ile düzenlediğimiz kampanyalara desteğini esirgemeyen ve bu kutlu mücadelede bizleri yalnız bırakmayan büyük Türk Milleti’ne şimdiden teşekkürlerimizi sunar, yapacakları yardımların kabul olmasını dilerim.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya'ya yeni doktor atandı!
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Burak...

Haberi Oku