Gündem:
Alanya zirveye güzel ev sahipliği yaptı

 Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, 'Türkiye-Rusya Ortak Stratejik Planlama Grubu Beşinci Toplantısı' sonrası değerlendirmelerde bulundu. Kaymakam Tanrıseven, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavroy'un havaalanından geliş ve gidiş dahil olmak üzere her şey kusursuz olduğunu belirtti. Kaymakam Tanrıseven, "Sayın Lavrov'un havaalanında Rus öğrencileri tarafından karşılanması, oteldeki düzen ve program da dahil olmak üzere her şey çok güzel geçti" dedi. 

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov'la da yapılan görüşmeler sonucunda kendilerinin memnuniyetlerini dile getirdiler.

KAYMAKAM TANRISEVEN "ALANYA DÜNYA GÜNDEMİNE OTURDU"

Kaymakam Tanrıseven değerlendirmesinde şunları kaydetti: "Türkiye-Rusya ilişkilerinde yeni döneme girildi. Bu toplantının Ankara veya İstanbul gibi büyük şehirlerde değil; Alanya'da yapılması Alanya'nın tanıtımı açısından çok önemli. 'Türkiye-Rusya Ortak Stratejik Planlama Grubu Beşinci Toplantısı' kentimizin tanıtımı için çok olumlu oldu. Dışişleri Bakanımız Mevlüt Çavuşoğlu ve Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov da her şeyin kusursuz ve çok iyi geçtiğini söylediler. Dünya'nın gözü Alanya'daydı. Dünya televizyonları Alanya'dan canlı yayın yaparak, an be an Alanya'nın tanıtımını yaptılar. Bu toplantı ile önümüzdeki dönemlerde Alanya'nın bu tür büyük organizasyonlara ev sahipliği yapabileceği ortaya çıkmış oldu. Emeği geçen, çaba gösteren ve programının eksiksiz geçmesini sağlayan herkese teşekkür ediyorum."

banner111
Anahtar Kelimeler
Alanya

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Başkan Yücel'e sürpriz kutlama
Başkan Yücel'in yaş gününde mesai arkadaşları sürpriz bir doğum günü düzenledi.

Haberi Oku