Gündem:
Alanyalı gazetecilerin onur gecesi
AGC 2018 Medya Başarı Ödülleri için geri sayım sona erdi. Adeta basın şölenine dönüşecek olan muhteşem gece, özel konuklar ve genç sanatlarının sahne performansları ile taçlanacak
Alanya Gazeteciler Cemiyeti'nin (AGC) geleneksel hale getirdiği ve Türkiye çapında ses getiren Medya Başarı Ödülleri'nin bir yenisini daha düzenleniyor. 2018 yılı Medya Başarı Ödülleri bugün Olive Garden'da gerçekleşecek. AGC Başkanı Gaye Coşkun ve yönetim kurulu üyelerinin tüm detayına kadar düşündüğü gece de hazırlıklar tamamlanırken, jüri üyeleri tarafından dereceye giren gazetecilerin eserleri de ödüllerini alacak. Gecede farklı bölgelerden birçok cemiyet de katılım göstererek, gazeteciler buluşması sağlanacak.

İKİ DEĞERLİ GAZETECİ GECEDE YER ALACAK

Her yıl düzenlenen Medya Başarı Ödülleri'nin bu yıl ki onur konukları arasında ise iki değerli gazeteci yer alıyor. Gecede Haber Türk TV’de yayınlanan Türkiye’nin Nabzı Programı ile Didem Arslan Yılmaz Yılın TV Gazetecisi, Hürriyet Gazetesi’nden İsmail Saymaz ise Yılın Gazetecisi ödülünü alacak.  

RENK KATACAKLAR

Ödül töreninin ardından ise sahneye Akbulut Sanat’ın organizasyonu ile genç sanatçılar Kübra Can ve Turgay Saka çıkacak. Şarkıları ile Türkiye'de dinleyicilerini mest eden Can ve Saka, orkestraları ile geceyi renklendirecek.

GAZETECİLER BULUŞUYOR

Tören için büyük emek harcadıklarını ifade eden AGC Başkanı Gaye Coşkun, tüm basın camiasının Alanya'da buluşacağını söyledi. Coşkun, "Basın Balosu meslektaşlarımızın onur gecesi olacak. Başarının ödüllendirildiği, birlik beraberlik içinde güzel bir akşam geçirmek üzere hazırlık yaptık. Gazeteci ve sanatçı konuklarımız, siyaset, bürokrasi ve iş dünyasından çok önemli konuklarımızın katılacağı bir etkinlik olacak" dedi.  

EN İYİ HABER SİTESİ ÖDÜLÜ alanyaadres.com'UN

Gecede jüri tarafından Alanya'nın en iyi internet haber sitesi seçilen Alanya'nın İlk İnternet Gazetesi olan alanyaadres.com da ödülünü alacak.
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Antalya-Kazan yolcu uçağında gerginlik
Antalya-Kazan seferini gerçekleştiren yolcu uçağındaki bir kadının saldırgan tavırları nedeniyle gözaltına...

Haberi Oku