Gündem:
ALTSO'dan çifte fuar duyurusu
Alanya Ticaret ve Sanayi Odası (ALTSO) iki duyuru birden yaptı. Yapılan duyuruya göre, '29. Hotel Equipment- Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı ile 25. FoodProduct- Uluslararası Gıda ve İhtisas Fuarı' 17-20 Ocak 2018 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da aynı anda düzenlenecek. Fuarların eş zamanlı olmasının sebebi olarak ise sektörün isteği gösterildi.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi. "Turizm, konaklama ağırlama ve ikram sektörleri için ülkemizin uluslararası buluşma platformu olarak görülen, etkin ve başarılı iş bağlantılarının kurulduğu, yurt içinde 81 ilden ve yurt dışında 20’nin üzerinde hedef ülkeden sektör işadamlarının buluştuğu Anfaş Hotel Equipment Fuarı genişleyen hacmi ile çok uzun yıllar devam etmeyi hedeflemektedir."

Kendini turizm, konaklama, ağırlama ve gıda sektörü camiasına tanıtmaya veya potansiyelini arttırmaya ihtiyaç duyan tüm firmaları bir araya getirmeyi hedefleyen fuara iştirak etmek isteyen üyeler buraya tıklayarak ALTSO'nun internet adresinden gerekli iletişim bilgilerine ulaşabilirler.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanyalı Bakan Kuzey Kıbrıs'ta
Dış İşleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu KKTC Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Ozersay...

Haberi Oku