Gündem:
AYDIN'DAN 'EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ” TEBRİĞİ

 Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, önceki gün Antalya Valiliği’nde gerçekleştirilen Sağlık Bakanlığı Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği'ne bağlı olarak Alanya'daki hastanelerin üniversite ile ortak kullanım protokolünün yapılmasının ardından Rektör Pınarbaşı’nı makamında ziyaret ederek bu konuyla ilgili tebriklerini iletti. Ziyarete,  ALKÜ Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Güneş, Prof. Dr. Fatih Gültekin ve Milletvekili Aydın’ın Danışmanı Ramazan Gök eşlik etti. 

AYDIN'A TEŞEKKÜR

Rektör Pınarbaşı, Üniversitemiz ile ilgili işlemlerde desteklerinden dolayı Milletvekili Aydın'a teşekkürlerini ileterek, özellikle Cikcilli'deki 1100 dönümlük orman arazisinin Üniversitemize tahsisi ile ilgili olarak göstermiş olduğu yoğun çabadan dolayı vekilimize şükranlarını iletti. 

“KAMPÜSE HASTANE YAPILMASINI ÖNEMLİ BULUYORUM”

Yapılan Ortak Kullanım Protokolü’nün önemine değinen Milletvekili Aydın, Alanyalıların faydasına yönelik olan bütün önemli projelerde üniversiteye desteklerini sürdüreceklerini ifade ederek, “Cikcilli’ye yapılacak olan yeni Kampus’a bir Tıp Fakültesi Hastanesi’nin yapılmasını önemli buluyorum. Yeni Kampusun yeri gerçekten çok güzel ve iyi bir konumda” dedi. 

banner111
Anahtar Kelimeler
TEBRİK

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

İşte Erdoğan'ın açıkladığı yeni...
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmalarından satırbaşları;

Haberi Oku