Gündem:
Aytemiz için Alanya Adliyesi'ne başvurdular
MHP'li Sünbül Ailesi, Aytemiz A.Ş. dolum tesisinin Alanya'dan kaldırılması için Danıştay'a gönderilmek üzere Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı'na birer dilekçe sundular.

Antalya İdari Mahkemesi'nde ÇED raporuna karşı kazanılan dava, Aytemiz firması ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Danıştay'a temyize götürüldü. Aytemiz Platformu kültürel mirasa ve doğaya sahip çıkmak adına, duyarlı tüm vatandaşları başlatılan dilekçe kampanyasına destek vermeye çağırdı.

Kampanyaya tam destek veren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Sünbül ve Belediye Meclis Üyesi Mustafa Sünbül bugün Alanya Adliyesi'ne giderek, Aytemiz A.Ş.'ye ait dolum tesisinin kaldırılması yönünde yazdıkları dilekçelerin Danıştay'a gönderilmesi talebiyle Alanya Cumhuriyet Başsavcılığı'na sundular.

Baba Mustafa Sünbül ve oğlu Ahmet Sünbül, "Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş’nin Alanya'dan kaldırılması Anayasal hakkımız olan sağlıklı bir çevrede yaşam haklarımızın tarafımıza verilmesini talep ediyoruz" dediler.
banner111
Anahtar Kelimeler

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

1 milyon 500 bin liralık oto korkuluk yenilemesi
Antalya Büyükşehir Belediyesi, trafik ve yaya güvenliğinin sağlanması amacıyla sorumluluğunda bulunan...

Haberi Oku