Gündem:
Babası ve Tek Teker'den sonra söz sırası kızda
Geçtiğimiz günlerde Metin Ö. isimli bir baba Tek Teker Arif lakaplı Arif R.'nin 20 yaşındaki kızı Ü.Ö ile arkadaşlık kurduğunu, Ü.Ö.'nün eve geç vakitlerde geldiğini ve Arif R.'nin kızını kandırdığını iddia etmiş konuyla alakalı suç duyurusunda bulunmuştu. 

Baba Metin Ö'ye yanıt Arif R.'nin avukatı Uğur Bülbül'den gelmiş; Bülbül, Metin Ö.'nün kendi kızına şiddet uyguladığını ve zorla evde tuttuğunu Arif R.'nin genç kızla bir ilişkisi olmadığını iddia etmiş ve konunun iftira olduğunu dile getirmişti. 

GENÇ KIZ KONUŞTU

Baba Metin Ö. ve Arif R. cephesinden yapılan açıklamaların ardından olayda adı geçen 20 yaşındaki Ü.Ö. isimli genç kız konuştu. İnsanların bilmedikleri olaylar hakkında yorum yaptıklarını belirten Ü.Ö. "Kesinlikle bu durumun Arif Bey'le bir ilgi alakası yoktur. Evde babamın beni zorla alıkoyması, piskolojik şiddet uygulaması, kadın olarak evlat olarak yok sayıldığım için uzaklaştırma verilmiştir. Arif Bey'le seviyeli bir arkadaşlığım vardır, kendisi bu düşünmeden basitçe yazdığınızın tam tersine kaliteli, iyi niyetli, vicdanlı, merhametli ve motor dünyasında tanınmış sevilmiş, ismi ağırlığı olan biridir. Kulüp etkinliklerine ve şahsiyetine olan bir hayranlığım söz konusudur, tıpkı motor camiasında diğer 7'den 70'e hayranlığı olan insanlar gibi. Babam bu seviyeyi anlamayıp dolduruşa gelerek bana uyguladığı zorbalıklarından dolayı kolluk kuvvetlerinden uzaklaştırma almasının hırsını bu adamı lekeleyerek çıkartmaya çalışmıştır." dedi.
banner111
Anahtar Kelimeler
AlanyaTek Teker Arif

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Büyükşehir'den Gökbel'de yerinde...
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Sosyal Hizmetler ve Sağlık Hizmetleri Dairesi Gökbel Yaylası'nda vatandaşa...

Haberi Oku