Gündem:
Başkan Türel'den duygusal mesaj
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel:

"Bağımsızlık mücadelemizin önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu, Türk Milletini birleştiren, güven ve gurur veren büyük asker ve devlet adamı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ebediyete intikalinin 79. yılında rahmetle, sevgi ve saygıyla anıyoruz. Büyük önderimizi unutmadık, unutmayacağız, unutturmayacağız. 

Atatürk ve silah arkadaşlarının Kurtuluş Savaşı’nda ortaya koyduğu milli birlik ve beraberlik şuuru ilk gün gibi devam ediyor. Milletimiz bağımsızlık mücadelesini bugün de iç ve dış her tür düşmana karşı aynı azimle sürdürüyor.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aziz hatıraları, gösterdiği hedefler bizi birleştiren ortak mirasımızdır. Bugün bu anlayışla Türkiye’yi ve Antalya’yı dünya sahnesinde yükseltmek için gayret gösteriyor, nöbet tutuyoruz. Ülkemizi 2023 hedefine taşımak için var gücümüzle çalışıyoruz. Atatürk’e saygı çalışmadır, kalkınmadır, Bayrağımızı yükseltmektir.

Bu vesileyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, bu vatan için şehadet şerbeti içmiş bütün şehitlerimizi şükran, minnet ve saygıyla anıyorum."
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

ALKÜ geri dönüştürüp burs verecek
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Geri Dönüşüm Atölyesinde hazırlanan ürünlerden elde edilen...

Haberi Oku