Gündem:
Başkan Yardımcısı Er sosyal alanları inceledi
Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleriyle birlikte doğu bölgesindeki çalışmaları denetleyen Er, yapımı devam eden kafe, çocuk parkı, spor ve sosyal yaşam alanlarının yanı sıra yeni yapılacak park alanlarında da incelemeler yaptı. Başkan Yardımcısı Adem Er, ilk olarak Kargıcak Mahallesi’nde projesi tamamlanan ve ihale dosyaları hazırlanan çocuk parkının yapılacağı alanı denetledi. 

MAHMUTLAR MAHALLESİ’NE SPOR AKTİVİTELİ ÇOCUK PARKI

Belediye Başkan Yardımcısı Adem Er incelemelerini, Park Bahçeler Müdürü Nazmi Uyar ve Park Bahçeler ekipleriyle Mahmutlar Mahallesi Şükrü Kaptanoğlu Okulu çevresindeki 9.012m2’lik alanda inşaatı devam eden park bölgelerinde sürdürdü. Er daha sonra yine Mahmutlar Mahallesi’nde 9.735m2’lik yeşil alana avan projesi çizilen spor aktiviteli çocuk parkı ve kafe projesini de yerinde denetleyerek, yeşil alana yeni ilave edilecek bölümlerle ilgili bilgi aldı.

Başkan Yardımcı Er denetim gezini, Kestel Mahallesi 910 adada bulunan 2.642m2’lik yeşil alana çizilen peyzaj projesi ve Hacet Mahallesi Atatürk Caddesi kenarına yeni yapılan yürüyüş alanına çizilen peyzaj projesini denetleyerek tamamladı.
banner111

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner121

banner97

banner144

banner82

banner83

İşte Alanya'da hafta sonu yasağa uymayanlara...

Haberi Oku