Gündem:
Başkan Yücel'den Alanya'ya bayram mesajı
Bayramların sevgi, dostluk, kardeşlik, barış ve hoşgörü duygularının pekiştiği özel günler olduğunu ifade eden Başkan Yücel, “Vatandaşlarımızın, ilçemizde bulunan misafirlerimizin ve İslam Aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, sağlık ve huzur içinde bir bayram geçirmelerini dilerim” dedi.

Başkan Yücel mesajında, “Bayramlarımız toplumsal birlikteliği sağlayan,  insanlar arasında karşılıklı sevgi ve saygının geliştiği, paylaşma duygularının yoğun yaşandığı,  dostluk ve kardeşlik hislerinin güçlendiği dinimizin anlamlı günlerindendir.

Beraberlik ve dayanışmamızı sağlayan mübarek Kurban Bayramı'nı Cuma günü hep birlikte yaşamaya başlayacağız.  Kurban Bayramı, özellikle yardımlaşma ve paylaşmayı da ifade eder. Bu bayramın maneviyatına uygun davranıp ihtiyaç sahiplerini unutmamalıyız; onlardan sevgi ve desteğimizi esirgememeliyiz, bu da bizim toplumsal birlikteliğimizi güçlendirecektir. Akraba ve komşularımızın yanı sıra kimsesizlerimizi de ziyaret ederek hep birlikte bayramı, ruhuna uygun yaşamalıyız.

Vatandaşlarımızın ve bayram nedeniyle ilçemizde bulunan misafirlerimizin huzurlu bir bayram geçirmesi için nöbetçi personellerimizle bayram boyunca vatandaşlarımızın emrinde olacağımızı da buradan hatırlatmak istiyorum. Bir bayramı daha kutlayacak olmanın mutluluğu ve heyecanını yaşarken, Kurban Bayramı’nın insanlığa, İslam alemine, ülkemize sağlık ve huzur getirmesini diliyor, tüm vatandaşlarımızın bayramını en içten duygularımla kutluyorum” dedi.
banner111
Anahtar Kelimeler
Adem Murat YücelAlanya

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner84

banner121

banner97

banner144

banner82

banner151

banner83

Alanya Kalesi'nde tabela krizi
Alanya Kalesi’nin Unesco kültür mirası listesine girmesi için çalışmalar sürerken, tabelaların yarattığı...

Haberi Oku